“ Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır. ”
HENTBOL KADINLAR SÜPER LİGİ
TAKIMOGMBAYAVP%10T.P
1KASTAMONU BLD. GSK871028717211514014
2YALIKAVAK SK77002251626314014
3YENİMAHALLE BLD. SK86112602273313013
4GÖRELE BLD. SK84222832612210010
5İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK74301971934808
6ÜSKÜDAR BLD. SK531117013535707
7MURATPAŞA BLD. SK7340187192-5606
8ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK9360249283-34606
9KONYAALTI BLD. SK6240138172-34404
10AKSARAY BLD GSK9270206303-97404
11SİVAS BELEDİYESPOR 8170223274-51202
12ELAZIĞ SOS. YRD. SK6060134185-51000

" Takımını destekle, gücünü göster "

ÜRÜNLERİ İNCELE
FİKSTÜR
TARİHA TAKIMISKORB TAKIMI
27-09-2020
12:30
1. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR32 : 35   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
27-09-2020
15:00
1. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK20 : 36   YENİMAHALLE BLD. SK
27-09-2020
16:00
1. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK25 : 28   YALIKAVAK SK
27-09-2020
16:00
1. Hafta
  GÖRELE BLD. SK29 : 40   KASTAMONU BLD. GSK
28-09-2020
15:00
1. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK24 : 25   MURATPAŞA BLD. SK
04-10-2020
15:00
2. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK30 : 24   KONYAALTI BLD. SK
04-10-2020
15:00
2. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK28 : 26   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
04-10-2020
16:00
2. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK32 : 32   GÖRELE BLD. SK
08-10-2020
15:00
2. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK46 : 17   AKSARAY BLD GSK
10-10-2020
12:30
3. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR22 : 38   KASTAMONU BLD. GSK
11-10-2020
13:00
3. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK26 : 23   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
11-10-2020
15:00
3. Hafta
  GÖRELE BLD. SK25 : 33   YALIKAVAK SK
11-10-2020
17:00
3. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK22 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
12-10-2020
19:00
3. Hafta
  AKSARAY BLD GSK18 : 40   ÜSKÜDAR BLD. SK
15-10-2020
17:00
1. Hafta
  AKSARAY BLD GSK26 : 16   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
18-10-2020
13:00
4. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK24 : 32   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
18-10-2020
14:00
4. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK38 : 29   SİVAS BELEDİYESPOR
18-10-2020
15:00
4. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK38 : 8   KONYAALTI BLD. SK
18-10-2020
16:00
4. Hafta
  GÖRELE BLD. SK43 : 23   AKSARAY BLD GSK
18-10-2020
16:00
4. Hafta
  YALIKAVAK SK30 : 23   MURATPAŞA BLD. SK
19-10-2020
18:00
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK28 : 30   YENİMAHALLE BLD. SK
22-10-2020
13:00
2. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK23 : 30   SİVAS BELEDİYESPOR
22-10-2020
17:00
2. Hafta
  YALIKAVAK SK34 : 27   YENİMAHALLE BLD. SK
25-10-2020
12:00
5. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR35 : 45   GÖRELE BLD. SK
25-10-2020
13:00
5. Hafta
  AKSARAY BLD GSK14 : 34   YALIKAVAK SK
25-10-2020
15:00
5. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK27 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
25-10-2020
15:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK18 : 35   KASTAMONU BLD. GSK
01-11-2020
13:00
6. Hafta
  AKSARAY BLD GSK28 : 26   SİVAS BELEDİYESPOR
01-11-2020
15:00
6. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK29 : 31   YENİMAHALLE BLD. SK
01-11-2020
16:00
6. Hafta
  GÖRELE BLD. SK34 : 28   KONYAALTI BLD. SK
07-11-2020
13:00
7. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK24 : 35   KASTAMONU BLD. GSK
08-11-2020
12:30
7. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR23 : 34   YALIKAVAK SK
08-11-2020
13:00
7. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK28 : 22   AKSARAY BLD GSK
10-11-2020
15:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK36 : 41   GÖRELE BLD. SK
11-11-2020
15:00
8. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK26 : 23   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
11-11-2020
19:30
3. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK28 : 27   MURATPAŞA BLD. SK
15-11-2020
13:00
8. Hafta
  AKSARAY BLD GSK30 : 34   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
16-11-2020
14:00
8. Hafta
  GÖRELE BLD. SK34 : 34   YENİMAHALLE BLD. SK
18-11-2020
18:00
5. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK38 : 27   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
22-11-2020
15:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK33 : 26   SİVAS BELEDİYESPOR
22-11-2020
17:00
9. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK36 : 28   AKSARAY BLD GSK
24-11-2020
13:00
6. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK21 : 33   MURATPAŞA BLD. SK
29-11-2020
17:00
6. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK35 : 28   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
29-11-2020
17:00
6. Hafta
  YALIKAVAK SK32 : 25   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
06-12-2020
17:00
9. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   GÖRELE BLD. SK
06-12-2020
18:00
7. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
09-12-2020
17:00
7. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
10-12-2020
15:00
5. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
13-12-2020
12:30
10. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   YENİMAHALLE BLD. SK
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  AKSARAY BLD GSK:   MURATPAŞA BLD. SK
13-12-2020
16:00
10. Hafta
  GÖRELE BLD. SK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
13-12-2020
16:00
10. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
13-12-2020
16:00
10. Hafta
  YALIKAVAK SK:   KASTAMONU BLD. GSK
16-12-2020
16:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   MURATPAŞA BLD. SK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   GÖRELE BLD. SK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   AKSARAY BLD GSK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   SİVAS BELEDİYESPOR
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK:   YALIKAVAK SK
20-12-2020
18:00
11. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   KONYAALTI BLD. SK
03-01-2021
12:30
8. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   KONYAALTI BLD. SK
17-01-2021
17:00
8. Hafta
  YALIKAVAK SK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
24-01-2021
13:00
9. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   KASTAMONU BLD. GSK
24-01-2021
17:00
9. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
24-01-2021
17:00
9. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   YALIKAVAK SK
30-01-2021
13:00
12. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   AKSARAY BLD GSK
30-01-2021
15:00
12. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   KONYAALTI BLD. SK
30-01-2021
15:00
12. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   SİVAS BELEDİYESPOR
30-01-2021
15:00
12. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   GÖRELE BLD. SK
30-01-2021
16:00
12. Hafta
  YALIKAVAK SK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
30-01-2021
18:00
12. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
06-02-2021
12:30
13. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
06-02-2021
13:00
13. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
06-02-2021
15:00
13. Hafta
  AKSARAY BLD GSK:   KASTAMONU BLD. GSK
06-02-2021
15:00
13. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK:   MURATPAŞA BLD. SK
06-02-2021
16:00
13. Hafta
  GÖRELE BLD. SK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
06-02-2021
18:00
13. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   YALIKAVAK SK
13-02-2021
13:00
14. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   KONYAALTI BLD. SK
13-02-2021
15:00
14. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   YENİMAHALLE BLD. SK
13-02-2021
15:00
14. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
13-02-2021
15:00
14. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   SİVAS BELEDİYESPOR
13-02-2021
16:00
14. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   AKSARAY BLD GSK
13-02-2021
16:00
14. Hafta
  YALIKAVAK SK:   GÖRELE BLD. SK
20-02-2021
12:30
15. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   ÜSKÜDAR BLD. SK
20-02-2021
13:00
15. Hafta
  AKSARAY BLD GSK:   GÖRELE BLD. SK
20-02-2021
13:00
15. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   KASTAMONU BLD. GSK
20-02-2021
15:00
15. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
20-02-2021
15:00
15. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   YALIKAVAK SK
20-02-2021
18:00
15. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
20-02-2021
18:00
15. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
27-02-2021
13:00
16. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   YENİMAHALLE BLD. SK
27-02-2021
15:00
16. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   MURATPAŞA BLD. SK
27-02-2021
15:00
16. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
27-02-2021
16:00
16. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   KONYAALTI BLD. SK
27-02-2021
16:00
16. Hafta
  GÖRELE BLD. SK:   SİVAS BELEDİYESPOR
27-02-2021
16:00
16. Hafta
  YALIKAVAK SK:   AKSARAY BLD GSK
06-03-2021
12:30
17. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   AKSARAY BLD GSK
06-03-2021
13:00
17. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   GÖRELE BLD. SK
06-03-2021
15:00
17. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
06-03-2021
15:00
17. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
06-03-2021
15:00
17. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   YALIKAVAK SK
06-03-2021
18:00
17. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   KASTAMONU BLD. GSK
13-03-2021
13:00
18. Hafta
  AKSARAY BLD GSK:   KONYAALTI BLD. SK
13-03-2021
13:00
18. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
13-03-2021
15:00
18. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   MURATPAŞA BLD. SK
13-03-2021
16:00
18. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   YENİMAHALLE BLD. SK
13-03-2021
16:00
18. Hafta
  GÖRELE BLD. SK:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
13-03-2021
16:00
18. Hafta
  YALIKAVAK SK:   SİVAS BELEDİYESPOR
20-03-2021
13:00
19. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   SİVAS BELEDİYESPOR
20-03-2021
13:00
19. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   YALIKAVAK SK
20-03-2021
15:00
19. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK:   AKSARAY BLD GSK
20-03-2021
15:00
19. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
20-03-2021
15:00
19. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   KASTAMONU BLD. GSK
20-03-2021
18:00
19. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   GÖRELE BLD. SK
27-03-2021
12:30
20. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
27-03-2021
13:00
20. Hafta
  AKSARAY BLD GSK:   YENİMAHALLE BLD. SK
27-03-2021
15:00
20. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
27-03-2021
16:00
20. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
27-03-2021
16:00
20. Hafta
  GÖRELE BLD. SK:   MURATPAŞA BLD. SK
27-03-2021
16:00
20. Hafta
  YALIKAVAK SK:   KONYAALTI BLD. SK
03-04-2021
13:00
21. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK:   ÜSKÜDAR BLD. SK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK:   KONYAALTI BLD. SK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK:   AKSARAY BLD GSK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK:   GÖRELE BLD. SK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK:   YALIKAVAK SK
03-04-2021
18:00
21. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK:   SİVAS BELEDİYESPOR
07-04-2021
12:30
22. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR:   MURATPAŞA BLD. SK
07-04-2021
13:00
22. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK:   YENİMAHALLE BLD. SK
07-04-2021
16:00
22. Hafta
  GÖRELE BLD. SK:   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
07-04-2021
16:00
22. Hafta
  AKSARAY BLD GSK:   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
07-04-2021
17:00
22. Hafta
  YALIKAVAK SK:   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
07-04-2021
18:00
22. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK:   KASTAMONU BLD. GSK
HABERLER
SPONSORLARIMIZ