Muratpaşa Belediyespor; Antalya'nın sporuna, kent yaşayanlarına ve kentin tanıtımına ulusal ve uluslar arası platformda hizmet etmektedir.

Süper Lig ve Avrupa Liginde mücadele eden ve Antalya'mıza Türkiye Kupası getiren Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı'nın maçları spor kanallarınca naklen yayınlanmakta, gerek yerel gerekse de yaygın yazılı medya tarafından haberleri hergün kullanılmaktadır. Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı maçları aynı zamanda spor Toto Teşkilat Başkanlığı İddia kapsamında değerlendirilmektedir.

Kadın Hentbol Takımının yanı sıra futbol, basketbol, cimnastik, güreş, squash branşlarında da Antalya ve ülke sporuna hizmet vermektedir.

Spor Okulları ile yüzlerce çocuğumuzun spora başlamasına olanak tanıyan Muratpaşa Belediyespor, şubesi bulunan her branşta büyük başarıların temsilcisidir.

Katkılarınız Muratpaşa Belediyespor'a olduğu kadar; Antalya'nın sporunun gelişmesi ve kentin tanıtımının da etkinliğini artıracaktır. Sağlayacağınız her destek, daha büyük başarıların kurgulanması konusunda bir adım olacaktır.

Sizleri; Antalya'nın sporunun gelişmesine, kadınlarımızın sporda daha güçlü yer almasına destek vermeye, kent ve ülke sporunun altyapısına katkı sunmaya, ulusal ve uluslararası spor platformlarında kazanılacak başarılara ortak olmaya davet ediyoruz.